Potrzeby

Z uwagi na stan epidemii i trudną sytuację Domów Pomocy Społecznej, zwracamy się z prośbą do Darczyńców o przekazanie na rzecz naszego DPS:

 – rękawiczek jednorazowych

– środków do dezynfekcji

* * *

Fundacja Sadyba posiada status Organizacji Pożytku Publicznego

Prośba o pomoc w wyposażeniu Domu

W związku z faktem, że rozpoczęliśmy już przyjęcia do Domu Pomocy Społecznej „Sadyba” w Bystrej – pojawiła się nagląca potrzeba wyposażenia i umeblowania pomieszczeń, które znajdują się w naszym Domu i służyć będą jego mieszkańcom. Mamy tutaj na myśli pokoje dla mieszkańców, sale dziennego pobytu, pomieszczenia w których będą prowadzone zajęcia o charakterze terapeutycznym, sale rehabilitacji ruchowej oraz specjalne łazienki, które chcemy wyposażyć w taki sposób, aby korzystać z nich mogły osoby bardzo ciężko chore. Chcielibyśmy wyposażyć również nasz ogród w ławeczki i inne meble ogrodowe, tak aby nasi mieszkańcy mogli miło spędzić czas na terenach zielonych Domu.

Za wszystkie dary będziemy bardzo wdzięczni!

Wierzymy, że przyczynią się one do stworzenia przyjemnego, domowego wystroju „Sadyby”, w której osoby w podeszłym wieku będą mogły spędzić jesień swojego życia w sposób piękny i godny.

Wszystkie osoby, które zechcą pomóc nam w tym przedsięwzięciu, proszone są o kontakt z sekretariatem Domu Pomocy Społecznej „Sadyba” pod numerem telefonu podanym w zakładce „Kontakt”.

Aktualne potrzeby:
– rośliny ogrodowe
– poszukujemy sponsora na pokrycie kosztów zagospodarowania ogrodu
– kwiaty doniczkowe do pokoi
– obrazy do pokoi
– wózki do rozwożenia leków
– wyposażenie sali terapii zajęciowej: papier, farby, itp.
– wanna do kąpania leżących
– książki do biblioteczki
– kinkiety nad łóżka
– środki sanitarne (pampersy dla dorosłych)

Rada Fundacji Sadyba